Dype

Dype a Inventoro jsou nyní partneři na život a na smrt.

Nyní mají klienti Abra Flexi a Shoptetu
jednodušší onboarding vedený týmem profesionálů.

 

 

 

 

partner-detail-intro-img

Dype je spolehlivý partner českých firem v oblasti digitální transformace a současně první poskytovatel datového účetnictví v Česku.  Dype nyní spolupracuje s Inventoro a podílí se na jeho Integraci do prostředí klientských systémů.

Předpověď prodejů a optimalizace zásob je tak přístupná všem klientům Dype.

Kromě datového účetnictví a dalších služeb, tak rozšiřuje Dype své služby i o předpověď prodejů.

Podrobná analýza dat v reálném čase je v dnešním tržním prostředí už víc než jen módním doplňkem. Business intelligence je nyní dostupný nástroj i pro menší a střední podniky a pomáhá jim udržet krok s velkými hráči. Předpověď prodejů posouvá business intelligence ještě o stupeň výše, neboť nepopisuje jen minulý stav, ale ukazuje klientům, co je na straně poptákvy čeká v blízké budoucnosti.

Klíčové funkce Inventoro

Předpověď prodejů

Získejte přehled o vašich budoucích prodejích na jednoduchém grafu. Filtrujte výsledky až na konkrétní prodejní položku.

Vítězové a poražení 

ABC analýza produktového portfolia. Rychle zjistíte, které položky Vám tvoří největší zisk a které naopak tvoří vaše “mrtvé” skladové zásoby.

Objednávání

Denní doporučení objednávek na sklad. Následujte naše doporučení a sledujte, jak se vám v čase zvýší dostupnost a sníží skladové zásoby.

Hlavní přínosy

Nižší hodnota zásob až o 40%

Dostupnost služeb více jak 99% procent

Nižší administrativa objednávání zboží až o 20 hodin týdně

Jak Dype pomáhá klientům s napojením na Inventoro

Inventoro pracuje s vysokou přesností předpovědi prodejů, pakliže analyzuje správná data ve správném formátu. Předat tato data Inventoru nemusí být pro nezasvěcené obchodníky banálním úkolem a proto Dype zajišťuje hladké, rychlé a bezproblémové napojení pro klienty, kteří využívají Abra Flexi, nebo Shoptet.

Další krok v business intelligence

Díky partnerství s Dype mohou nyní klienti rozšířit svůj reporting i o předpověď prodejů a ještě si tak zdokonalit celkový pohled na firmu. Dype zajistí, aby klíčové dashboardy v sobě nesly i výsledky algoritmických výpočtů Inventoro a zasadily je tak do kontextu ostatních dat, které Dype pro své klienty analyzuje.

Kontakt

Veškeré dotazy ohledně Inventoro směřujte na e-mailovou adresu help@inventoro.com