eBrana

Inventoro a eBrana uzavřely strategické partnerství a
umožnily zákazníkům
rychlé propojení dat. Nyní mohou klienti eBrana vyžívat pokročilé funkce optimalizace zásob.

Inventoro-forecasting-1

Eshop řešení od eBrana je robustní systém připravený pro náročné klienty s desítkami tisíc produktů v nabídce. A kde je hodně produktů, tam se cítí Inventoro jako ryba ve vodě. Díky plné integraci systémů Inventoro a eBrána nyní mohou majitelé eshopů, kteří využívají řešení eBrana, rychle zhodnotit výhody předpovědi prodejů a z ní plynoucí optimalizace zásob.

Majitelům eshopů se v koroně dařilo a rychle rostli. Však kde je růst, tam jsou i nové problémy a Inventoro, existuje aby pomohlo malým a středním podnikům v e-commerce udržet zásoby na uzdě. Mohli bychom zde hodiny vykládat, jak složitý algoritmus pomáhá vaše zásoby řídit, ale podstatné je jen jedno. S Inventoro udržíte zboží dostupné, zásoby malé a ztráty oročíte v zisky.

Klíčové funkce Inventoro

Předpověď prodejů.

Získejte přehled o vašich budoucích prodejích na jednoduchém grafu. Filtrujte výsledky až na konkrétní prodejní položku.

Vítězové a poražení

ABC analýza produktového portfolia. Rychle zjistíte, které položky Vám tvoří největší zisk a které naopak tvoří vaše “mrtvé” skladové zásoby.

Objednávání

Denní doporučení objednávek na sklad. Následujte naše doporučení a sledujte, jak se vám v čase zvýší dostupnost a sníží skladové zásoby

Hlavní přínosy

Nižší hodnota zásob až o 40%

Dostupnost služeb více jak 99% procent

Nižší administrativa objednávání zboží až o 20 hodin týdně

Jak eBrana pomáhá klientům s napojením na Inventoro

Díky našemu společnému partnerství jsme nastavili oba systémy, aby si mezi sebou rozuměly a uměly si předávat data. Profesionálové z eBrana jsou zde pro to, aby napojení byla skutečně stabilní a všechna data seděla na desetinnou čárku. Díky tomu je napojení dat na Inventoro rychlé a bezproblémové už v řádu dnů.

Kontakt

Veškeré dotazy ohledně Inventoro směřujte na e-mailovou adresu help@inventoro.com