HARPAGON

HARPAGON Software se stal integračním partnerem Inventoro. Kdo jiný by měl integrovat Helios Orange iNUVIO, než autorizovaný partner

 

 

 

 

partner-detail-intro-img

Společnost HARPAGON Software s. r. o. (dále jen Harpagon) otevírá brány sales forecastingu i pro uživatele Helios Orange.

Inventoro funguje správně, pakliže má data o historických prodejních a skladových zásobách. Jejich správné přenesení garantuje pro uživatele Helios Orange právě Harpagon.

Pro snadnější napojení dat využívají Inventoro a Harpagon dedikované API přístupy.

Inventoro je unikátní webová aplikace, která si rychle získá oblibu jak na českém tak globálním trhu. Svým uživatelům počítá předpověď prodejů. Tyto informace pak využívá a optimalizuje skladové zásoby a zvyšuje dostupnost zboží. Je to klíčový doplněk, který oblíbený ERP systém Helios Orange iNUVIO tvoří ještě užitečnější.

Klíčové funkce Inventoro

Předpověď prodejů

Získejte přehled o vašich budoucích prodejích na jednoduchém grafu. Filtrujte výsledky až na konkrétní prodejní položku.

Vítězové a poražení 

ABC analýza produktového portfolia. Rychle zjistíte, které položky Vám tvoří největší zisk a které naopak tvoří vaše “mrtvé” skladové zásoby.

Objednávání

Denní doporučení objednávek na sklad. Následujte naše doporučení a sledujte, jak se vám v čase zvýší dostupnost a sníží skladové zásoby.

Hlavní přínosy

Nižší hodnota zásob až o 40%

Dostupnost služeb více jak 99% procent

Nižší administrativa objednávání zboží až o 20 hodin týdně

Jak HARPAGON pomáhá klientům Helios s předpovědí prodejů

Společnost HARPAGON Software, to je tým zkušených konzultantů a techniků. Harpagon je autorizovaným partnerem pro IS Helios Orange už přes dvacet let. Dost dlouho na to, aby systém a jeho strukturu dat dokonale znali. Své znalosti tedy využívají pro rychlé a bezproblémové propojení ERP systému Helios Orange iNuvio a aplikace Inventoro. Zákazníci Heliosu tak mohou těžit z výhod Inventoro už za pár dní od objednávky.

Kontakt

Veškeré dotazy ohledně Inventoro směřujte na e-mailovou adresu help@inventoro.com