Jak používat aplikaci Inventoro na Shoptetu

Jak doplněk aktivovat 

  1. Přidejte si doplněk ke svému obchodu na Shoptetu
  2. Následně vám bude automaticky vytvořen účet
  3. Vyčkejte na přihlašovací údaje, které vám dorazí do emailu
  4. V aplikaci Inventoro se přihlašte
  5. Nastavte strategii Inventoro tak, aby nejlépe vyhovovala vašim obchodním potřebám. Vyberte si možnost, která nejvíce odráží vaše zaměření: zisk, výše prodejů, frekvence prodejů nebo spokojenost zákazníků
  6. Stanovte dodací lhůty pro dodavatele, aby Inventoro pracovalo ještě lépe

V případě dotazů se neváhejte obráit na help@inventoro.com

Co vám Inventoro přinese

Snižte skladové zásoby o 25 %

Inventoro vám každý den spočítá, kolik máte objednat od dodavatelů, abyste měli minimální sklad a vaše zboží přesto zůstalo maximálně dostupné. Nebudete tak muset vázat vaše těžce vydělané peníze ve zboží, po kterém není aktuálně poptávka, a budete je moci investovat do rozvoje.

Zvyšte dostupnost svého zboží

Vyčistěte své produktové portfolio a soustřeďte se na produkty, které vytvářejí většinu vašich zisků. Díky ABC segmentaci produktů získáte přehled o tom, které produkty skutečně generují zisk, které obrat a které pouze zbytečně zabírají místo.

Šetřete čas

Automatizujte své objednávky a zkraťte čas při objednávání a doplňování zásob. Nechte si denně přepočítat, co je třeba objednat, abyste měli dostupné právě to zboží, po kterém je poptávka.

Mějte spokojené zákazníky

Udržíte produkty neustále k dispozici ve správném množství. Tím pádem nebude docházet k tomu, že zákazník nebude moci objednat nějaký z produktů a nebude odcházet ke konkurenci.