Stormware Pohoda

Inventoro otevírá brány předpovědi prodejů i pro zákazníky ekonomického
systému Pohoda

 

 

 

 

 

partner-detail-intro-img
  • Klienti Pohoda se mohou nyní snadno napojit na online službu Inventoro
  • Díky předpovědi prodejů mohou zvýšit dostupnost zboží a přitom snížit skladové zásoby
  • Import dat z Pohoda se nastaví jen jednou, pak již funguje automaticky každý den

Inventoro je unikátní online služba, která pomocí chytrých algoritmů předpovídá budoucí prodeje. Inventoro analyzuje historická data, aby předpovídalo budoucí poptávku. Tuto informaci pak použije pro každodenní nákupní doporučení a tím optimalizuje skladové zásoby svých klientů. Díky partnerství se společností STORMWARE s.r.o, výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost, je nyní Inventoro připravené poskytnout tuto službu i zákazníkům, kteří řídí zásoby v systému POHODA.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

Klíčové funkce Inventoro

Předpověď prodejů.

Získejte přehled o vašich budoucích prodejích na jednoduchém grafu. Filtrujte výsledky až na konkrétní prodejní položku.

Vítězové a poražení

ABC analýza produktového portfolia. Rychle zjistíte, které položky Vám tvoří největší zisk a které naopak tvoří vaše “mrtvé” skladové zásoby.

Objednávání

Denní doporučení objednávek na sklad. Následujte naše doporučení a sledujte, jak se vám v čase zvýší dostupnost a sníží skladové zásoby

Hlavní přínosy

Nižší hodnota zásob až o 40%

Dostupnost služeb více jak 99% procent

Nižší administrativa objednávání zboží až o 20 hodin týdně

Jak se Inventoro napojuje na systém POHODA

Stahování dat

Aby Inventoro pracovalo správně, potřebuje znát historická skladová a prodejní data (ideálně dva roky nazpět). Napojení dat v případě systému POHODA probíhá pomocí XML souborů, které se připravuje individiuálně u každého zákazníka.

Nastavení importu dat může vyžadovat pokročilé nastavení a pro klienty systému POHODA poskytuje tuto jednorázovou službu společnost Webtown. Po úvodním nastavení se už systém automaticky každý den přepočítává a doporučuje objednávky.

Další krok k automatizaci

Inventroro poskytuje svým klientům každý den seznam doporučených objednávek, který vede k dlouhodobé optimalizaci zásob a vyšší dostupnosti produktů. Tento seznam poskytuje Inventoro v podobě Excel tabulky. 

Naši klienti však často používají tento formát, pouze jako vstup pro další automatizaci. Po konkrétní specifikaci lze tento seznam přetvořit v automatické objednávky, které putují dodavatelům jedním klikem. Tato služba vyžaduje další nastavení a s ním spojené vícenáklady.

Kontakt

Veškeré dotazy ohledně Inventoro směřujte na emailovou adresu pleskanka@inventoro.com