Webtown

Napojit Inventoro na ekonomický software Pohoda?

To je s integračním partnerem Webtown
jak jinak než na pohodu.

 

 

 

 

 

partner-detail-intro-img

Klienti ekonomického systému Pohoda mohou využívat přínosů webové aplikace Inventoro

K tomu, abyste z propojení vytěžili maximum, je potřeba zajistit perfektní a rychlou výměnu dat mezi vaším systémem a Inventoro, které pro vás zajistí náš integrační partner.

Webtown při návrhu architektury i tvorbě integračních můstků těží z letitých zkušeností s integracemi postavenými na integrační platformě Dirigos. Ta zajistí, že vaše data budou vždy ve správný čas na správném místě.

Inventoro je unikátní webová aplikace, která umí předpovídat budoucí prodeje na základě historických dat prodejů a skladových zásob. Díky osvědčenému algoritmu dosahuje předpověď Inventoro bezprecedentní přesnosti. Tím umožňuje i pro klienty ekonomického systému Pohoda optimalizovat skladové zásoby, aby drželi krok s velkou konkurencí.

Klíčové funkce Inventoro

Předpověď prodejů

Získejte přehled o vašich budoucích prodejích na jednoduchém grafu. Filtrujte výsledky až na konkrétní prodejní položku.

Vítězové a poražení 

ABC analýza produktového portfolia. Rychle zjistíte, které položky Vám tvoří největší zisk a které naopak tvoří vaše “mrtvé” skladové zásoby.

Objednávání

Denní doporučení objednávek na sklad. Následujte naše doporučení a sledujte, jak se vám v čase zvýší dostupnost a sníží skladové zásoby.

Hlavní přínosy

Nižší hodnota zásob až o 40%

Dostupnost služeb více jak 99% procent

Nižší administrativa objednávání zboží až o 20 hodin týdně

Jak Webtown pomáhá napojit klienty Pohoda

Zkušení datoví odborníci z Webtown se vyznají ve struktuře dat systému Pohoda snad ještě lépe než samotní tvůrci systému Pohoda. Jejich letité zkušenosti a bezpočet spokojených zákazníků je staví do nejlepší pozice, aby integrace na Inventoro byla bezproblémová a rychlá. Díky nim se mohou klienti Pohoda těšit na výhody Inventoro už za pár týdnů od zahájení spolupráce.

Kontakt

Veškeré dotazy ohledně Inventoro směřujte na e-mailovou adresu help@inventoro.com