GRiT

GRiT se stal strategickým partnerem Inventoro. Nyní mohou výhody předpovědi prodejů využívat všichni jejich klienti

 

 

 

 

 

asdas
partner-detail-intro-img

Klienti GRiT se mohou snadno napojit na online službu Inventoro. 

Díky předpovědi prodejů mohou zákazníci GRiT zvýšit dostupnost zboží a přitom snížit skladové zásoby

Výhody partnerství mohou využít všichni, kdo mají data o prodejích a skladových zásobách v cloudu

Inventoro je unikátní online služba, která pomocí chytrých algoritmů předpovídá budoucí prodeje. Inventoro analyzuje historická data, aby předpovídalo budoucí poptávku. Tuto informaci pak použije pro každodenní nákupní doporučení a tím optimalizuje skladové zásoby svých klientů. Nyní jsou algoritmy Inventoro dostupné i klientům GRiT.

Klíčové funkce Inventoro

Předpověď prodejů

Získejte přehled o vašich budoucích prodejích na jednoduchém grafu. Filtrujte výsledky až na konkrétní prodejní položku.

Vítězové a poražení 

ABC analýza produktového portfolia. Rychle zjistíte, které položky Vám tvoří největší zisk a které naopak tvoří vaše “mrtvé” skladové zásoby.

Objednávání

Denní doporučení objednávek na sklad. Následujte naše doporučení a sledujte, jak se vám v čase zvýší dostupnost a sníží skladové zásoby.

Hlavní přínosy

Nižší hodnota zásob až o 40%

Dostupnost služeb více jak 99% procent

Nižší administrativa objednávání zboží až o 20 hodin týdně

Klíčové funkce Inventoro

Jak se Inventoro napojuje na klienty GRiT

Aby Inventoro pracovalo správně, potřebuje znát historická skladová a prodejní data (ideálně dva roky nazpět). Napojení na klienty GRiT je odvislé od skladového a účetního systému, který používají. Standartně však probíhá pomocí .csv souborů, které Inventoro potřebuje v předem stanoveném formátu.

Nastavení importu dat může vyžadovat pokročilé nastavení a tuto jednorázovou službu poskytuje společnost Webtown. Po úvodním nastavení se už systém automaticky každý den přepočítává a doporučuje objednávky.

Další krok k automatizaci

Inventroro poskytuje svým klientům každý den seznam doporučených objednávek, který vede k dlouhodobé optimalizaci zásob a vyšší dostupnosti produktů. Tento seznam poskytuje Inventoro v podobě Excel tabulky. 

Naši klienti však často používají tento formát, pouze jako vstup pro další automatizaci. Po konkrétní specifikaci lze tento seznam přetvořit v automatické objednávky, které putují dodavatelům jedním klikem. Tato služba vyžaduje další nastavení a s ním spojené vícenáklady.

Kontakt

Veškeré dotazy ohledně Inventoro směřujte na e-mailovou adresu help@inventoro.com